SPR - koła z szarej gumy

SPR - koła z szarej gumy
Zestawy kołowe transportowe. Widelec blacha stalowa ocynkowana, dwa rzędy kulek w obraca. Zestaw obrotowy z hamulcem, koło dysk s polipropylenu, szara guma syntetyczna opona. Twardość opony - 90Sh.A. przeciwnie nakładki włókien. Przechowywanie łożysko igiełkowe. Odporna na działanie chemicznych, nadających się do wyrobów medycznych, do gotowani...
Zestawy kołowe transportowe. Widelec blacha stalowa ocynkowana, dwa rzędy kulek w obraca. Zestaw obrotowy z hamulcem, koło dysk s polipropylenu, szara guma syntetyczna opona. Twardość opony - 90Sh.A. przeciwnie nakładki włókien. Przechowywanie łożysko igiełkowe. Odporna na działanie chemicznych, nadających się do wyrobów medycznych, do gotowania. Nie pozostawia śladów.
Więcej

SPR - koła z szarej gumy W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Koła osobne
  Koło dysk s polipropylenu, szara guma syntetyczna opona. Twardość opony - 90Sh.A. przeciwnie nakładki włókien. Przechowywanie łożysko igiełkowe. Odporna na działanie chemicznych, nadających się do wyrobów medycznych, do gotowania. Nie pozostawia śladów.
 • Zestaw obrotowy bez...
  Blacha stalowa ocynkowana, dwa rzędy kulek w obraca. Zestaw obrotowy, koło dysk s polipropylenu, szara guma syntetyczna opona. Twardość opony - 90Sh.A. przeciwnie nakładki włókien. Przechowywanie łożysko igiełkowe. Odporna na działanie chemicznych, nadających się do wyrobów medycznych, do gotowania. Nie pozostawia śladów.
 • Zestaw stały
  Blacha stalowa ocynkowana, dwa rzędy kulek w obraca. Zestaw stały, koło dysk s polipropylenu, szara guma syntetyczna opona. Twardość opony - 90Sh.A. przeciwnie nakładki włókien. Przechowywanie łożysko igiełkowe. Odporna na działanie chemicznych, nadających się do wyrobów medycznych, do gotowania. Nie pozostawia śladów.
 • Zestaw obrotowy z...
  Blacha stalowa ocynkowana, dwa rzędy kulek w obraca. Zestaw obrotowy z hamulcem, koło dysk s polipropylenu, szara guma syntetyczna opona. Twardość opony - 90Sh.A. przeciwnie nakładki włókien. Przechowywanie łożysko igiełkowe. Odporna na działanie chemicznych, nadających się do wyrobów medycznych, do gotowania. Nie pozostawia śladów.
 • Zestaw obrotowy z otworem
  Blacha stalowa ocynkowana, dwa rzędy kulek w obraca. Zestaw obrotowy z otworem, koło dysk s polipropylenu, szara guma syntetyczna opona. Twardość opony - 90Sh.A. przeciwnie nakładki włókien. Przechowywanie łożysko igiełkowe. Odporna na działanie chemicznych, nadających się do wyrobów medycznych, do gotowania. Nie pozostawia śladów.
 • Zestaw obrotowy z...
  Blacha stalowa ocynkowana, dwa rzędy kulek w obraca. Zestaw obrotowy z otworem i z hamulcem , koło dysk s polipropylenu, szara guma syntetyczna opona. Twardość opony - 90Sh.A. przeciwnie nakładki włókien. Przechowywanie łożysko igiełkowe. Odporna na działanie chemicznych, nadających się do wyrobów medycznych, do gotowania. Nie pozostawia śladów.