SPR - koła z gumowymi oponami

SPR - koła z gumowymi oponami
Zestawy kołowe nierdzewne. Odpowiednie dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Widelec ze stali nierdzewnej, dwa rzędy kulek nierdzewnych w obraca. Zestaw obrotowy z hamulcem. Dysk polipropylenowy i szare syntetycznych opon z gumy. Twardość 90 ShA.

SPR - koła z gumowymi oponami W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Zestaw obrotowy
  Odpowiednie dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Widelec ze stali nierdzewnej, dwa rzędy kulek nierdzewnych w obraca. Zestaw obrotowy. Dysk polipropylenowy i szare syntetycznych opon z gumy. Twardość 90 ShA. Przeciwko czapki z tworzyw sztucznych włókien w stosunku do nawijania nici.
 • Zestaw stały
  Odpowiednie dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Widelec ze stali nierdzewnej. Zestaw stały. Dysk polipropylenowy i szare syntetycznych opon z gumy. Twardość 90 ShA. Przeciwko czapki z tworzyw sztucznych włókien w stosunku do nawijania nici.
 • Zestaw obrotowy z...
  Odpowiednie dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Widelec ze stali nierdzewnej, dwa rzędy kulek nierdzewnych w obraca. Zestaw obrotowy z hamulcem. Dysk polipropylenowy i szare syntetycznych opon z gumy. Twardość 90 ShA. Przeciwko czapki z tworzyw sztucznych włókien w stosunku do nawijania nici.
 • Zestaw obrotowy z otworem
  Odpowiednie dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Widelec ze stali nierdzewnej, dwa rzędy kulek nierdzewnych w obraca. Zestaw obrotowy z otworem. Dysk polipropylenowy i szare syntetycznych opon z gumy. Twardość 90 ShA. Przeciwko czapki z tworzyw sztucznych włókien w stosunku do nawijania nici.
 • Zestaw obrotowy z...
  Odpowiednie dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Widelec ze stali nierdzewnej, dwa rzędy kulek nierdzewnych w obraca. Zestaw obrotowy z otworem i z hamulcem. Dysk polipropylenowy i szare syntetycznych opon z gumy. Twardość 90 ShA. Przeciwko czapki z tworzyw sztucznych włókien w stosunku do nawijania nici.